Sztuczne rzęsy – sposób na oszałamiające spojrzenie

Marzy Ci się piękne i uwodzicielskie spojrzenie? Możesz je uzyskać, decydując się na sztuczne rzęsy. To wizytówka zadbanej kobiety. Jeśli Twoje naturalne rzęsy są dość krótkie i rzadkie, nie wszystko stracone – skorzystaj z metody przedłużania rzęs i zdecyduj się na podkręcenie efektu.

Sztuczne rzęsy – wspaniały efekt przedłużania

Jeśli natura poskąpiła Ci wspaniałej oprawy oczu, możesz to naprawić. Na przykład rzęsy z norek sprawią, że efekt będzie bardzo atrakcyjny. Nowoczesna kosmetologia oraz medycyna estetyczna obejmuje różne zabiegi, jak m.in. przedłużanie rzęs. Dzięki temu poczujesz się pewnie i pięknie – sztuczne rzęsy zdecydowanie poprawiają samopoczucie. Do wyboru jest wiele metod – ważne, by dopasować optymalną do swojego typu urody, budowy oka czy kształtu powiek.

Przedłużanie rzęs – regularnie wykonywany zabieg

Systematycznie wykonywany zabieg pozwoli zawsze cieszyć się pięknym spojrzeniem. Ważne jednak, by korzystać tylko z najlepszej jakości produktów – przebadanych dermatologicznie. Regularnie należy także stosować odżywkę do rzęs, która je zregeneruje i wzmocni. Wahasz się, czy warto? Weź też pod uwagę, że każdy makijaż wygląda znacznie lepiej i profesjonalnie przy odpowiedniej oprawie oka. Zabieg powtarza się zwykle co około 3-6 tygodni.

Czy przedłużanie niszczy rzęsy?

Nie, jeśli zabieg jest przeprowadzony profesjonalnie i prawidłowo. W przeciwnym wypadku może wpłynąć na naturalne rzęsy negatywnie. Kluczem do sukcesu jest też dobranie odpowiednich rzęs sztucznych w stosunku do naturalnych rzęs. Weź też pod uwagę, że codziennie rzęsy są narażone na różne czynniki, które je osłabiają. To między innymi makijaż oczu, tarcie oka wacikiem może przyczynić się do utraty kilku rzęs. Przy przedłużonych rzęsach takich czynności nie wykonujemy. Poza tym zawsze warto stosować także wspomnianą odżywkę.

Rzęsy z norek

Wiele zależy od samych rzęs. Polecane są m.in. rzęsy z norek – są w pełni naturalne, beż syntetycznych dodatków, nie wywołują reakcji alergicznych. Dobrej jakości są rzęsy z norek syberyjskich, jedwabne, miękkie jak własne i nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Doskonale imitują rzęsy naturalne.

Zachowują idealny, naturalny wygląd, są łatwe w aplikacji, trwałe i są długo obecne w sprzedaży, co oznacza, że zostały dobrze przetestowane. Rzęsy z norek sprawiają, że nie trzeba przez kilka tygodni używać tuszu do rzęs. Co też ważne, nie są obciążeniem dla rzęs naturalnych. Rzęsy z naturalnych komponentów łatwiej poddają się zabiegom stylizacyjnym i prezentują się wyjątkowo estetycznie.

undefined